Сервіс по-Вінницьки

2015-11-26 19:32:57 Комментариев: 1 Просмотров: 1742

Отримай свою відзнаку від  Вінницької міської ради та Консалтингової компанії «Адьютор»!


Консалтингова Компанія «Адьютор» рада повідомити, що програма «Сервіс по-Вінницькі» продовжується та запустилась в новому форматі. Ця програма направлена на покращення сервісу обслуговування в нашому місті до європейського рівня.

Одним з інструментів «Сервісу по-Вінницькі» є оцінка якості обслуговування методом «Таємний покупець. Практика показала, що компанії, які користуються Таємним покупцем, для покращення свого сервісу, швидше досягають поставлених цілей. У Вінниці таких компаній багато в різних сферах . Вінницькі підприємці розуміють, що бізнес повинен бути направлений на задоволення потреб споживача. Тому, що тільки клієнт вирішує чий бізнес зробити успішним.

Завдяки чому Вінниця розвивається є успішним  та сприятливим містом для відпочинку та проживання вінничан і гостей.

Новий формат програми дозволяє повідомляти Вінничан та гостей міста про учасників, які долучились до програми і про перебіг подій в рамках «Сервісу по -Вінницькі». Це дає можливість людині дізнаватись про заклади , де піклуються про кожного клієнта та де раді їх бачити знову.

Найкращі учасники даної програми будуть нагороджені відзнаками від  Вінницької міської ради та Консалтингової компанії «Адьютор ». Партнер програми Рекламна агенція Sunny.

Якщо Ви людина, яка зацікавлена у особистому розвитку або розвитку свого бізнесу, тим самим розвиваючи наше місто, приєднуйтесь до програми «Сервіс по–Вінницькі» та слідкуйте за перебігом подій.
Ставайте кращі разом з нами!

 

Комментарии (1)

Оставить комментарий

Ваше имя:


Ваш комментарий: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Введите код, указанный на картинке: